O lázních

Považujete se za člověka, který má rád pivo? Ceníte si tohoto zlatého moku nejen pro jeho chuť, ale také i pro jeho speciální vlastnosti, které podporují váš zdravotní stav? Pivo se totiž nemusí omezit pouze na dobrý pulitřík po skvělém obědě, ale v pivu se můžete i vykoupat. Pokud jste tento, rozhodně skvělý, zážitek nevyzkoušeli, učiňte tak, jinak můžete přijít o úžasné pocity, které vám tato koupel nabízí.

Snad každý, kdo má rád pivo, by měl vyzkoušet tento úžasný, energetizující, ozdravný a stále netradiční zážitek z pivní lázně.

Tento zážitek si můžete dopřát v neuvěřitelně příjemné a klidné atmosféře různých lázeňských zařízení, které se specializují na koupele ve speciálně připraveném pivě.

Pivní lázně pro všechny!

Můžou panovat dohady, že pivní lázeň může být požitkem pouze pro muže. Je pravdou, že na pivu si pochutnávají spíše muži, ale to neznamená, že ženy neocení pivní lázeň. Každý si totiž velmi cení blahodárných účinků pivní lázně na celé tělo, organismus a také pleť. Proto ve spojení se skvělou atmosférou lázeňského a intimního prostředí pivní lázně ocení i ženy.

Jelikož se v pivních lázních nepoužívá ke koupeli klasické pivo, je možné, aby se pivními lázněmi těšili i mladiství, dokonce i děti. Pro ně to má účinek tedy hlavně zdravotní, nejen rekreační.

Pivní lázně se vytvářejí ze speciálně vařených piv, které jsou obohaceny o mnoho tělu prospěšných látek, které pomohou regeneraci vaší pokožky, nervů a dopřejí vám skvělý odpočinek.

Pivní lázně jsou zážitek vskutku pro každého.

Pivní lázně jako dárek

Pokud je vám některý člověk zvláště blízký a má rád pivo a vy ho chcete potěšit,  dopřejte mu tento skvělý zážitek – pivní lázně. Tento velmi zajímavý a netradiční zážitek si může každý vychutnat třeba i se svou drahou polovičkou, nebo jen s přáteli.

Pivní lázně
Pivní lázně, originální a výjimečná lázeňská procedura s léčivými a regenerujícími účinky na celý organismus. Pivní lázně celkově přispívají ke zlepšení obranyschopnosti lidského těla. Pivní lázně jsou originální rekondiční lázeňskou terapií, která využívá léčebných účinků teplé minerální vody, surovin pro výrobu piva a piva samotného.
Součástí pivních lázní jsou koupele, finská sauna, léčivé zábaly, klasické i speciální masáže, doplněny nezbytnou pitnou kůrou zlatavého moku.