Pivní lázně Praha

Pivní lázně patří mezi nejvyhledávanější relaxační procedury. Nyní máte možnost vyzkoušet Pivní lázně s osvědčenou a světoznámou procedurou chráněné značky „BBB – Bier Bottich Bad“ paní Hedvig Bauerové ze sousedního Rakouska. Nové pivní lázně BBB najdete přímo v centru v Prahy. Jde o originální a výjimečnou lázeňskou proceduru s léčivými a regenerujícími účinky na celé tělo a organismus.

Tajemství pivních lázní je v přesném vystihnutí momentu kdy se ječmen mění na slad. Ten je obohacen o enzymy a extrakt, který blahodárně působí na celé tělo, zejména pak na vlasy a pleť. Dále pivní lázně způsobují uvolnění svalů, prohřátí kloubů a komplexně podporují celkovou obranyschopnost. V neposlední řadě jsou pivní lázně velmi bohaté na živiny, které podporují buněčný metabolismus a mají detoxikační účinek. Celkově pivní lázně přispívají ke zlepšení obranyschopnosti lidského těla.  Jak sami vidíte, tak pivní lázně jsou komplexní ozdravnou kůrou jak pro tělo, tak pro organismus a uvolňují napětí z běžného života. Celé to můžete pojistit pitnou kůrou v podobě konzumace speciálního piva, které si sami natočíte přímo v pivní lázni.

Receptura BBB – Bier Bottich Bad vznikla před deseti lety. Od té doby bylo otevřeno nespočet podobných pivních lázní, lišících se recepturami koupelí, procesem procedur, atd.. Ideální teplota pivní lázně je v rozmezí 35 až 37 stupňů. Pivní lázně Praha nabízejí koupele v originálních tří set litrových kádích pro jednu nebo dvě osoby. Tato pivní lázeň je obohacena bublinkami, které se tvoří ze vzduchu s ozonem vháněným do kádí. Koupel v této pivní lázni je doporučena po dobu dvaceti minut. Kdo holduje konzumaci piva, může doplnit koupel pitnou kůrou v podobě maximálně dvou piv během koupele. Pípa je v bezprostřední blízkosti nádob na koupání a stačí natáhnout ruku aby jste si mohli sami načepovat. Po koupeli v pivní lázni si dopřejete téměř půlhodinovou relaxaci jako na slamníku. Dle originální receptury totiž odpočíváte na posteli vystlané ovesnou slámou. Zde svou roli sehraje i aromaterapie protože vůně slámy je okouzlující. Celé tělo pak příjemně voní a svaly jsou dokonale uvolněné. Jestliže proceduru absolvujete, všimněte si vaší kůže před a po ní. Ženy mají po pivní lázni krásně hebkou pleť a muži zase pevnou pokožku.

Tak co říkáte, dopřejete si pivní lázně?

 

Kategorie: Pivní lázně
Pivní lázně
Pivní lázně, originální a výjimečná lázeňská procedura s léčivými a regenerujícími účinky na celý organismus. Pivní lázně celkově přispívají ke zlepšení obranyschopnosti lidského těla. Pivní lázně jsou originální rekondiční lázeňskou terapií, která využívá léčebných účinků teplé minerální vody, surovin pro výrobu piva a piva samotného.
Součástí pivních lázní jsou koupele, finská sauna, léčivé zábaly, klasické i speciální masáže, doplněny nezbytnou pitnou kůrou zlatavého moku.