Pivní lázně Ostrava

Ven nemůžete vyjít bez teplé bundy a rukavic, teploty padají hluboko pod bod mrazu a Vy se už těšíte, až přijdou teplé letní dny? Zahřejte své tělo v pivních lázních. Poukaz na pobyt v nich je navíc originálním dárek. Prožijte tedy tento jedinečný zážitek, zbavte se stresů a regenerujte své tělo.

Jedny z nejlepších pivních lázních najdete v Ostravě. Pivní koupele Ostrava jsou umístěny v místním zámku s vlastním pivovarem. Jeho produkty můžete ochutnávat po celou dobu Vašeho pobytu v pivních lázních. Počáteční procedurou je horká koupel v pivě, bohatém na kvasinky a další látky působících příznivě zejména na pleť. Relaxovat budete i u další procedury, a to u masáže šíje a zad. Můžete si vybrat několik druhů – lávovými kameny, medovou, aromatickou, či relaxační. Všechny zážitky pak můžete vstřebat při závěrečném odpočinku na lůžku. Veškeré procedury se odehrávají ve sklepení pivovaru, kde je zvýšený obsah kyslíku. Kyslíková terapie podporuje tělesnou i duševní aktivitu. Celková příjemná atmosféra je doplněna nerušivou relaxační hudbou.

Zvolte jako vánoční dárek pivní lázně Ostrava – potěšíte tím tělo a duši obdarovaného, na své si přijdou zejména i chuťové buňky, a to díky místnímu kvalitnímu a po rozlehlém okolí vyhlášenému pivu. Vsaďte tedy letos na originalitu a nápaditost a věřte, že si obdarovaný tento relaxační den užije na sto procent.

Pivní lázně
Pivní lázně, originální a výjimečná lázeňská procedura s léčivými a regenerujícími účinky na celý organismus. Pivní lázně celkově přispívají ke zlepšení obranyschopnosti lidského těla. Pivní lázně jsou originální rekondiční lázeňskou terapií, která využívá léčebných účinků teplé minerální vody, surovin pro výrobu piva a piva samotného.
Součástí pivních lázní jsou koupele, finská sauna, léčivé zábaly, klasické i speciální masáže, doplněny nezbytnou pitnou kůrou zlatavého moku.