Pivní lázně Plzeň

Potřebujete se uvolnit a znovu načerpat dávno ztracené síly, ale klasické masáže či pobyty v obyčejných relaxačních zařízeních vás vůbec, ale vůbec nelákají? Patříte mezi milovníky českého národního nápoje, kterým samozřejmě není nic jiného, než pivo? V tom případě máte nyní jedinečnou příležitost, jak dopřát ozdravnou kůru svému vysílenému tělu a zároveň prožít zážitek, kde budete vynikajícím pivem doslova obklopeni. Toto všechno a ještě mnohem víc na vás čeká při zážitku Pivní lázně Plzeň.

Pro muže, pro ženy i pro páry

Mezi největší přednosti tohoto jedinečného zážitku patří především to, že si zde zkrátka každý najde to své, díky čemuž si tento jedinečný zážitek na dlouhou dobu uloží do své paměti. Zážitek Pivní lázně Plzeň je určen jak pro jednotlivce, tak pro zamilované páry toužící po společných romantických chvílích. Tento zážitek je také přímo ideálním dárkem, kterým můžete překvapit své nejbližší. A na co všechno se během tohoto zážitku můžete těšit? Kromě hlavního taháku dne – koupele ve speciálním tmavém pivě – vás čeká také úvodní částečná masáž těla, a chybět nemůže ani dlouhý odpočinek na lůžku, který následuje po pivní lázni. Aby toho nebylo málo, tak celý zážitek je zakončen více než stylově – obědem v útulné pivovarské restauraci, kde budete mít šanci ochutnat vynikající speciality a několik druhů piva.

Proč do pivních lázní

Příznivých účinků piva na náš organismus je využíváno již několik staletí a můžete si tak být zcela jisti, že se kýžené účinky této relaxační procedury skutečně dostaví. Největší úlevu pocítí váš pohybový aparát. Ty tam budou nepříjemné bolesti kloubů a otravné napětí ve svalstvu. Ochuzeny nebudou také ani vaše vlasy a pleť, jelikož pivo má blahodárné účinky také na tyto části vašeho těla. A zapomenout nemůžeme samozřejmě ani na celkovou duševní úlevu, která vás při zážitku Pivní lázně Plzeň čeká.

Kategorie: Pivní lázně
Pivní lázně
Pivní lázně, originální a výjimečná lázeňská procedura s léčivými a regenerujícími účinky na celý organismus. Pivní lázně celkově přispívají ke zlepšení obranyschopnosti lidského těla. Pivní lázně jsou originální rekondiční lázeňskou terapií, která využívá léčebných účinků teplé minerální vody, surovin pro výrobu piva a piva samotného.
Součástí pivních lázní jsou koupele, finská sauna, léčivé zábaly, klasické i speciální masáže, doplněny nezbytnou pitnou kůrou zlatavého moku.