PIvní lázně Rožnov netradičně

Čas od času padne na každého z nás únava ze života a každodenních starostí s ním spojených. Pokud je to i váš případ, možná uvažujete o pobytu v lázních, který by vás nabil novou energií. Máte-li rádi nové a nevšední zážitky, měli byste možná místo klasických lázní, navštívit lázně pivní. Česká republika je v tomto směru průkopnickou zemí a nabízí mnoho pivních lázní v krasných lokalitách, příjemném prostředí a se skvělým servisem. Jedním z takových míst jsou i pivní lázně v Rožnově pod Radhoštěm, které patří mezi vůbec nejlepší pivní lázně u nás.

Esoterika a léčitelství v Rožnově

Rožnovské pivní lázně mají specifickou atmosféru, která v sobě snoubí tradiční českou pivní kulturu s východními esoterickými vlivy. Velký důraz je zde kladen nejen na relaxaci těla, ale především ducha. Tvůrci lázní se nechali inspirovat léčitelskými metodami starých Egypťanů i alternativní orientální medicínou. Kombinují je s tradičními i méně tradičními lázeňskými a fyzioterapeutickými postupy. Výsledkem jsou pobyty, které vás nabijí novou energií a vyhladí vrásky nejen na těle.

V Rožnovských pivních lázních si můžete nechat vyfotit vaši auru a nechat si pak od odborníka vyložit, co naznačují jednotlivé barvy zaznamenané na vašem těle. Někteří zdejší léčitelé mají schopnost pomoci samotným dotekem rukou, jiní spontánně vidí do minulých životů, dokáží nalézt skutečnou příčinu problémů, které se u vás opakují a navrhnout způsob řešení. Jsou zde léčitelé, kteří se zabývají atrologií i tací, kteří se naučili nové rituály z ostrova Fidži a budou vás jimi doslova hýčkat.

Tradiční pivní lázně

Pro návštěvníky, kteří dávají přednost klasickým metodám je připravena celá řada tradičních lázeňských procedur. Koupele, masáže, aromaterapie, zábaly a další ověřené techniky, které patřičně zrelaxují váš organizmus. Velmi oblíbené jsou hlavně masáže baňkami, lávovými kameny, čokoládová, medová, či indická masáž, nebo reflexní terapie. Tím pravým luxusem jsou pak například peeling třtinovým cukrem, omývání kokosovým olejem a zábaly do banánových listů.

Pivní lázně jako dárek

Ať už tedy patříte mezi příznivce esoterické a alternativní medicíny, nebo volíte kvalitní masáž a po ní dobře vychlazené pivo, v rožnovských pivních lázních si určitě přijdete na své. Pokud byste o pivních lázních uvažovali, jako o originálním dárku, vězte, že tím připravíte vašim blízkým velmi příjemný zážitek. Dárkový poukaz na pivní lázně v Rožnově můžete zakoupit v zážitkové agentuře ESENNCE.cz

Kategorie: Pivní lázně
Pivní lázně
Pivní lázně, originální a výjimečná lázeňská procedura s léčivými a regenerujícími účinky na celý organismus. Pivní lázně celkově přispívají ke zlepšení obranyschopnosti lidského těla. Pivní lázně jsou originální rekondiční lázeňskou terapií, která využívá léčebných účinků teplé minerální vody, surovin pro výrobu piva a piva samotného.
Součástí pivních lázní jsou koupele, finská sauna, léčivé zábaly, klasické i speciální masáže, doplněny nezbytnou pitnou kůrou zlatavého moku.