Dopřejte si víkend v pivních lázních v Karlových Varech

Chcete si dopřát nějaký příjemný zážitek a ideální by bylo, pokud byste si při něm i odpočali? Zkuste s partnerem třeba pobyt v pivních lázních. Oba dva si tak budete moci vychutnat wellness procedury a místní pivo. Navštivte město, které proslavil filmový festival a užijte si víkend, kdy po vás nikdo nebude nic chtít a budete jen relaxovat.

Pořiďte si víkend v pivních lázních jako zážitkový dárek

Pivní lázně v Karlových Varech také můžete zakoupit jako zážitkový dárek, či chcete-li zážitkový balíček. Všechno tak bude zařízeno a vy se už nebudete muset o nic starat. Cena zážitku obsahuje ubytování na jednu noc v luxusním čtyřhvězdičkovém hotelu se snídaní. Pivní koupel pro dva ve speciální dubové vaně pro dva. Během pivní koupele můžete samozřejmě neomezeně konzumovat pivo, které si můžete sami načepujete z přistavené pípy. Po lázni máte možnost odpočinout si na lůžku z ovesné slámy, aby byla vaše relaxace opravdu dokonalá.

Pivní lázně jsou moderní formou relaxace a wellness. Jsou také příjemným kompromisem pro manželské páry – který muž by si nechtěl poležet ve vaně plné piva. Ačkoliv tomu název napovídá, není to úplně koupel v pivu v pravém slova smyslu. Pivní lázeň je tvořena příjemně teplou vodou, ve které jsou rozpuštěny pivovarské kvasnice a směs léčivých a vonných bylin. Díky pivní koupeli se příjemně uvolníte a vypustíte z hlavy všechny starosti. Koupele v pivu jsou prospěšné nejen pro duši, ale i pro tělo. Jsou doporučenou podpůrnou léčebnou kúrou pro jedince trpícími nepříjemnými kožními onemocněními. V pivní lázni se také celé tělo pořádně prohřeje, za což vám poděkují vaše klouby a záda.

Darujte pivní lázně jako dárek!

Víkend v pivních lázních můžete také darovat jako zážitkový dárek k výročí, Vánocům a nebo jako svatební dar. Relaxaci a odpočinek v luxusních podmínkách potěší opravdu každého. Vybírejte z bohaté nabídky zážitkových pobytů!

Kategorie: Pivní lázně
Pivní lázně
Pivní lázně, originální a výjimečná lázeňská procedura s léčivými a regenerujícími účinky na celý organismus. Pivní lázně celkově přispívají ke zlepšení obranyschopnosti lidského těla. Pivní lázně jsou originální rekondiční lázeňskou terapií, která využívá léčebných účinků teplé minerální vody, surovin pro výrobu piva a piva samotného.
Součástí pivních lázní jsou koupele, finská sauna, léčivé zábaly, klasické i speciální masáže, doplněny nezbytnou pitnou kůrou zlatavého moku.