Pivní lázně Tábor

Všichni, kdo už jednou vyzkoušeli netradiční pivní koupel, nedají na její blahodárné a osvěžující účinky dopustit. Znamená totiž spojení příjemného s užitečným! Návštěvníci pivních lázní udělají mnoho dobrého pro své fyzické tělo, a současně dopřejí úžasný zážitek také vyčerpané psychice. Pivní koupele odplaví z lidského organismu všechny škodliviny a také skvěle zaženou smutky a chmury na duši. Nevšední zážitek v podobě příjemné pivní lázně si můžete dopřát sami, nebo jím obdarovat někoho z blízkých. Špičkové pivní lázně Tábor se již těší na vaši návštěvu!


Proč pivní lázně Jižní Čechy

Jihočeský region je neodmyslitelně spjatý se spoustou nádherných rybníků, ale proslul také tradičními pivovary. Jedním z nich se může pyšnit i historické město Tábor. Právě ve starobylé budově, kde se dříve vaříval lahodný zlatý mok, si dnes návštěvníci mohou naplno užít pivní koupel. Všem zájemcům jihočeské pivní lázně poskytnou perfektní relaxaci a úžasný odpočinek. A to v prostředí, v němž se bude každý cítit jako v pohádce… Starodávná dřevěná káď s pivní lázní, džbánek plný oroseného piva, pohodlné slámové lůžko, ideální pro odpočinek po koupeli – to vše je zde nachystáno právě pro vás!

Pivní lázně Dvořák

Netradiční zážitek nabízejí hostům také pivní lázně Dvořák. V nádherném a komfortním prostředí lze dopřát vyčerpanému tělu (i znavené duši) blahodárnou pivní koupel. Navíc se každý z hostů může ještě osvěžit v bazénu nebo navštívit finskou saunu. Na všechny hosty ve zdejší příjemné restauraci čeká i výborný gurmánský zážitek, v podobě velmi chutné večeře, kterou pro vás připraví profesionální tým v čele s vynikajícím šéfkuchařem.

Pivní lázně od firmy Esennce

Jak a kde lze získat poukaz, díky němuž je možné strávit úžasný pobyt v pivních lázních? Vše je snadné – stačí se pouze obrátit na zážitkovou agenturu Esennce. Všechny potřebné informace se dozvíte na jejích webových stránkách. Zákazník si může objednat netradiční zážitek sám pro sebe, nebo poukazem obdaruje své nejbližší. Nezapomenutelné zážitky od profesionální agentury Esennce patří k těm, které vás naprosto spolehlivě vytrhnou z nudného stereotypu.

Kategorie: Pivní lázně
Pivní lázně
Pivní lázně, originální a výjimečná lázeňská procedura s léčivými a regenerujícími účinky na celý organismus. Pivní lázně celkově přispívají ke zlepšení obranyschopnosti lidského těla. Pivní lázně jsou originální rekondiční lázeňskou terapií, která využívá léčebných účinků teplé minerální vody, surovin pro výrobu piva a piva samotného.
Součástí pivních lázní jsou koupele, finská sauna, léčivé zábaly, klasické i speciální masáže, doplněny nezbytnou pitnou kůrou zlatavého moku.