Čím jsou pivní lázně prospěšné?

Každá wellness procedura je něčím zvláštní, ale jedno mají společné. Ať už jde o peeling, aromatické koupele nebo masáže, společný jmenovatel je odpočinek a relaxace.

Pivní lázně a další wellness procedury jsou čas od času prospěšné pro všechny. Mají dobrý vliv na naši mysl i tělo. V dnešní uspěchané době si člověk jen těžko hledá čas na odpočinek. Žijeme pod neustálým stresem a to není vůbec dobře. Často zapomínáme na zdravý životní styl, pohyb a přiměřené stravování. Máme pro vás proto tip na odpočinek – užijte si koupel v pivních lázních!

Užijte si odpočinek v pivních lázních!

Hlavní složkou pivní lázně je voda o teplotě 36°, dále pak pivovarské kvasnice a směs léčivých bylin. Koupel většinou trvá něco kolem půl hodiny. Půl hodiny bude pivní lázeň blahodárně působit na vaši pokožku i duši. Koupel prokazatelně ozdravně působí na různá kožní onemocnění jako je třeba lupenka nebo akné. Také vám přinese tolik opomíjený odpočinek a chvilku klidu jen pro vás.

Pivní koupele jsou doporučovány osobám trpícím úzkostmi jako uvolňující terapie. Koupel v pivních lázních můžete v některých areálech absolvovat i s partnerem. Pro tyto případy jsou přichystané speciální dvojvany. Obvykle bývá s koupelí ještě navíc spojená neomezená konzumace piva ve vedle postavené pípě. Pokud váš partner nebo partnerka wellness moc neholduje, právě koupel v pivu by mohla být příjemným kompromisem pro oba.

Po odpočinku se můžete nechat inspirovat nějakým adrenalinovým zážitkem. Přečtěte si něco více o letech balónem a nebo zážitkových dárcích.

Pivní lázně
Pivní lázně, originální a výjimečná lázeňská procedura s léčivými a regenerujícími účinky na celý organismus. Pivní lázně celkově přispívají ke zlepšení obranyschopnosti lidského těla. Pivní lázně jsou originální rekondiční lázeňskou terapií, která využívá léčebných účinků teplé minerální vody, surovin pro výrobu piva a piva samotného.
Součástí pivních lázní jsou koupele, finská sauna, léčivé zábaly, klasické i speciální masáže, doplněny nezbytnou pitnou kůrou zlatavého moku.