Dopřejte si odpočinek v pivních lázních

Pokud jste o této originální wellnes aktivitě ještě neslyšeli, vězte, že se jedná o velmi oblíbenou proceduru v příjemném prostředí pivovaru. Vyrazte do nejbližších pivních lázní ve vašem kraji a užijte si dosyta odpočinku a relaxace!

Pivní lázně můžete také darovat jako dárek k narozeninám, pro další nápady a tipy se inspirujte zde.

Pivní lázně mají původ v Rakousku, kde se lidé v pivu koupali už před deseti lety. Později se pivní lázně rozšířily po celém světě a jsou velmi oblíbenou odpočinkovou procedurou. Zážitkové agentury nabízí víkendové pobyty v pivovarech pro jednoho, pro dva a nebo jen proceduru samotnou. Vezměte proto někoho ze svých blízkých s sebou a zkuste společně něco nového. Pivní lázně jsou také kompromisem pro páry, ve kterých nechce muž o wellness pobytech ani slyšet. Přece jen, který chlap odmítne vanu plnou piva s přistavenou pípou?

Pivní lázně jako dárek.

Pivní lázně jako dárek.

Darujte zážitek jako dárek!

Pivní lázně prospějí tělu i duši

Největší složkou koupele je teplá voda, dále rozpuštěné pivovarské kvasnice a směs léčivých a vonných bylin. Název pivní koupele je tedy trochu nepřesný, jedná se spíš o takový základ pro zlatavý mok. Pivo ke konzumaci při koupeli si ale můžete natočit z vedle stojící pípy, která je v každých pivních lázních. Někde je konzumace piva při koupeli omezená a někde ne, záleží na pivovaru.

Koupele v pivních lázních jsou doporučovány osobám, které trpí na kožní onemocnění jako je silné akné nebo lupenka. Dále jsou koupele doporučovány lidem vystaveným velké míře stresu či lidem trpící úzkostnou poruchou. Uvolňující pivní koupel zmírňuje napětí a přináší úlevu. Pivní lázně nedoporučujeme lidem se zvýšeným krevním tlakem, nemocemi srdce, těhotným ženám a jedincům krátce po operaci. O případné vhodnosti pivních lázní se poraďte se svým lékařem.

Kategorie: Pivní lázně
Pivní lázně
Pivní lázně, originální a výjimečná lázeňská procedura s léčivými a regenerujícími účinky na celý organismus. Pivní lázně celkově přispívají ke zlepšení obranyschopnosti lidského těla. Pivní lázně jsou originální rekondiční lázeňskou terapií, která využívá léčebných účinků teplé minerální vody, surovin pro výrobu piva a piva samotného.
Součástí pivních lázní jsou koupele, finská sauna, léčivé zábaly, klasické i speciální masáže, doplněny nezbytnou pitnou kůrou zlatavého moku.