Koupele v pivní lázni

Mimo relaxační účinky, které má snad každá lázeňská procedura, jsou u pivních lázní prokazatelné její rozsáhlé a přínosné vlivy na vaši zdravotní obranyschopnost a tak, díky pivním lázním, bude moci vaše tělo lépe odolávat nepříznivým vlivům, kterým je pravidelně a nevyhnutelně vystavováno.

Historie pivních lázní je již velice dlouhá a první pivní lázně se začali objevovat již ve starověku, paralelně s vynálezem vaření piva. Lidé ve starověku si pivní lázně oblíbili nejen díky jejím relaxačním účinkům, ale také díky obsahu vitamínů B, různých prospěšných chmelových výtažků a obilným extraktům, které umocňují skvělý pocit z lázně, které jsou korunovány skvělou a husou pivní pěnou.

Vany pro pivní lázeň

Pokud se rozhodnete pro pivní lázeň jako skvělý a netradiční zážitek, můžete se těšit na speciální koupelové kádě. Koupat se můžete ve dvou typech van – buďto dřevěné, často z dubu tesané, klasické vany, nebo moderní vany s přidanými masážními body, které umocní váš zážitek. Z těchto malých trysek proudí voda, nikoliv vzduch, která zapříčiňuje proudění piva ve vaší lázni. To napomáhá nejen jako masáž, ale také jako podpůrný mechanizmus pro lepší uvolňování bylinných esencí do vaší koupele.

Tyto vany jsou také velice často vybaveny pípami, kde si můžete načepovat dobře chlazené pivo, které je často nějakým způsobem speciální, jelikož se vyrábí přímo v lázních.

Pivní lázně proti nemocem

Pivní lázně se velmi prospěšně podílejí v boji proti různým kožním onemocněním, jako je například lupénka nebo různé druhy ekzémů.

Pivní lázně bývají velmi často v areálech, kde se nacházejí i pivní restaurace, které vám mohou nabídnout další skvělé zážitky, jako je kvalitní jídlo a prvotřídní pivní značky, které čekají právě na vaši degustaci.

 

Pivní lázně
Pivní lázně, originální a výjimečná lázeňská procedura s léčivými a regenerujícími účinky na celý organismus. Pivní lázně celkově přispívají ke zlepšení obranyschopnosti lidského těla. Pivní lázně jsou originální rekondiční lázeňskou terapií, která využívá léčebných účinků teplé minerální vody, surovin pro výrobu piva a piva samotného.
Součástí pivních lázní jsou koupele, finská sauna, léčivé zábaly, klasické i speciální masáže, doplněny nezbytnou pitnou kůrou zlatavého moku.