Luxusní pivní lázně pro dva

Neobyčejný zážitek v pivní dvojvaně na vás čeká v západních Čechách. Dopřejte si trochu luxusu a společnou relaxaci s někým, koho máte rádi. K zážitku patří částečná masáž těla, relaxace po koupeli a konzumace v pivovarské restauraci.

Proč koupele v pivních lázních?

Koupele v pivních lázních mají prokazatelně ozdravné účinky na tělo i ducha. Jsou doporučovány osobám, které jsou vstaveny vyšší míře stresu a nebo trpí úzkostmi. Při této proceduře dochází k žádanému odpočinku, uvolnění a relaxaci, což je pro úzkostné osoby prakticky vysvobozením. Koupele v pivu jsou také vhodné pro osoby, které trpí kožními onemocněními jako je akné a nebo velmi nepříjemná lupenka. Pro takto postižené osoby je vhodné tuto proceduru opakovat a sledovat průběžná zlepšení stavu.

Dopřejte si něco lepšího!

Pokud žádným z výše zmíněných problémů netrpíte, nebojte se, že by pivní lázně nebyly místem i pro vás. Teplá voda, která je hlavní složkou každé koupele, směs léčivých bylin a hlavně pivovarské kvasnice jsou prospěšné pro každý lidský organismus. Koupel má příznivé účinky na cévní systém a kůži. Odpočiňte si s kamarádkou nebo přítelem při příjemném relaxačním zážitku.

Pivní lázně
Pivní lázně, originální a výjimečná lázeňská procedura s léčivými a regenerujícími účinky na celý organismus. Pivní lázně celkově přispívají ke zlepšení obranyschopnosti lidského těla. Pivní lázně jsou originální rekondiční lázeňskou terapií, která využívá léčebných účinků teplé minerální vody, surovin pro výrobu piva a piva samotného.
Součástí pivních lázní jsou koupele, finská sauna, léčivé zábaly, klasické i speciální masáže, doplněny nezbytnou pitnou kůrou zlatavého moku.