Odpočiňte si od vánočního shonu v pivních lázních!

Adventní čas není pro každého jen symbolem Vánoc a pohody. Mnozí z nás vidí ve vánočním čase hlavně stres. Stres jak to všechno stihnout, mít včas a nejlépe pořád uklizeno, napéct nejméně pět druhů cukroví, navštívit ve správný čas všechny známé a každému něco malého darovat. Je toho moc a času je málo. Pokud nechcete, nenechte se strhnout tímto vánočním šílením. Zdraví máme jen jedno a vánoční čas by měl být časem odpočinku a hlavně chvil strávených s našimi blízkými.

Proto zvolněte krok a porozhlédněte se po nějaké odpočinkové aktivitě. Pokud máte rádi wellness, tak právě pro vás by mohl být příjemný pobyt v pivních lázních pro dva. A to rovnou v našem hlavním městě. Vezměte svojí drahou polovičku a opusťte kolotoč shonu a stresu. Udělejte si čas jen pro sebe navzájem a užijte si pivní koupel ve společné vaně. Vaše nervy určitě nějaký ten odpočinek a relaxaci ocení.

Co na vás v pivních lázních čeká?

Zážitek pivní lázně pro dva v Praze obsahuje koupel v dřevěné kádi pro dva po dobu dvaceti minut. Během koupele si můžete načepovat pivo z vedle stojící pípy. Kolik ho stihnete vypít je jen na vás. Po lázni si užijete ještě relaxaci na slámovém lůžku o délce půl hodiny. Pivní lázně jsou výborným kompromisem pro oba partnery. A pokud váš muž nezkousne ani tuto wellness aktivitu, vezměte s sebou kamarádku, jistě vám bude vděčná.

Pivní koupele jsou moderní lázeňskou procedurou, která si získala velkou oblibu v zahraničí a je čím dál tím více oblíbenější i u nás. Hlavní složkou koupele je příjemně teplá voda, ve které jsou rozpuštěné pivovarské kvasnice a směs vonných a léčivých bylin. Pivní lázně jsou také doporučovanou léčebnou kůrou při kožních onemocněních jako je silné akné nebo nepříjemná lupenka. Koupele v pivu jsou tedy prospěšné vaší duši i vašemu tělu.

Darujte pivní lázně jako zážitkový dárek!

Koupele v pivních lázních můžete také darovat jako zážitkový dárek, prohlédněte si seznam lokalit na internetových stránkách Esennce.cz, agentury na zážitky, a vyberte ty lázně, které jsou obdarovanému nejblíže.

Kategorie: Pivní lázně
Pivní lázně
Pivní lázně, originální a výjimečná lázeňská procedura s léčivými a regenerujícími účinky na celý organismus. Pivní lázně celkově přispívají ke zlepšení obranyschopnosti lidského těla. Pivní lázně jsou originální rekondiční lázeňskou terapií, která využívá léčebných účinků teplé minerální vody, surovin pro výrobu piva a piva samotného.
Součástí pivních lázní jsou koupele, finská sauna, léčivé zábaly, klasické i speciální masáže, doplněny nezbytnou pitnou kůrou zlatavého moku.