Pivní lázeň a její účinky

Pivní lázně poskytují skvělé zážitky, které nepramení jen z pohody a vlastností klasického piva, ale také z různých dalších pozitivních účinků, které svedou potěšit tělo každého člověka.

Pivní lázně dopřávají člověku skvělou harmonii těla, organismu i ducha, což je v dnešní špinavé a uspěchané době velmi přínosné a ceněné. Proto berte v potaz tuto radu: Pivní lázeň si vychutnejte naplno, aby do vás mohla vstoupit ta energie pocházející z našich chmelových sadů. Užívejte si jí a stres, shon a další stresory nechte plynout.

Blahodárné účinky pivní lázně v sobě spojují mnohé příznivé účinky. Jako první věc, kterou pocítíme, je účinek horké koupele. Ta nám už sama od sebe, pouhou teplotou lázně, dokáže pomoci kloubům a svalům. Tím, že ztuhlé klouby a svaly je prohřeje, je uvolní a napomůže i jejich přirozené obnově.

Složení pivní lázně

Pivní lázeň má i omlazující účinky pro vaši pokožku. To samozřejmě ocení hlavně ženy, ale samozřejmě i muži. Tyto omlazující účinky pivních lázní mají na „svědomí“ živé pivní kvasinky, které svojí podstatou aktivně napomáhají obnově pleti. Stejně tak se na tomto omlazujícím procesu podílejí i různé, čistě přírodní, bylinné výtažky a extrakty a další emulze, které pivní lázně obsahují. Díky těmto bylinám mají pivní lázně skvělý rekonvalescentní účinek pro vlasy, pokožku a také nehty, jelikož obsahují některé důležité minerály a vitamíny. Pivní lázně obsahují i olejové extrakty, které pokožku příjemně zvláční a uvolní a zanechají ji sametově hebkou a svěží.

Další a tou nejhlavnější složkou, bez které žádná pivní lázeň není tou pivní, je samozřejmě speciálně vařené tmavé koupelové pivo. Bez něj bychom nemohli ani mluvit o nějaké pivní lázni, natož o skvělém zážitku z pivních lázní. Toto tmavé pivo je zcela jedinečné a určené přímo pro koupele.

 

Pivní lázně
Pivní lázně, originální a výjimečná lázeňská procedura s léčivými a regenerujícími účinky na celý organismus. Pivní lázně celkově přispívají ke zlepšení obranyschopnosti lidského těla. Pivní lázně jsou originální rekondiční lázeňskou terapií, která využívá léčebných účinků teplé minerální vody, surovin pro výrobu piva a piva samotného.
Součástí pivních lázní jsou koupele, finská sauna, léčivé zábaly, klasické i speciální masáže, doplněny nezbytnou pitnou kůrou zlatavého moku.