Pivní lázně – odpočinek pro každého!

Toužíte poznat nějakou netradiční wellness proceduru? Pivní lázně by mohly být tím pravým místem odpočinku právě pro vás.

Lázně jsou místem, kde si odpočine nejen vaše mysl, ale i celý organismus. Směs léčivých bylin, pivovarských kvasnic a příjemně teplé vody vás dokonale uvolní. Koupele v pivu jsou doporučovány pro lidi trpící kožními onemocněními, jako je akné a nebo nepříjemná lupenka. Lázeň blahodárně působí i na mysl člověka a zbaví vás tak vysoké hladiny stresu, kterou dnes trpí již skoro každý.

Pivo, doména Čechů.

Že by pivní lázně také byly naší národní doménou? Ještě ne, ačkoliv je tato forma wellness odpočinku čím dál tím více oblíbená. Silnou tradici mají koupele v pivu v sousedním Rakousku, kde se lidé v pivu koupají už přes deset let. První pivní lázně u nás vznikly v roce 2006 a od té doby se těší velké oblibě. Novinkou jsou pivní lázně v Plzni. Ty můžete navštívit, budete-li třeba na výletě ve středních Čechách a budete si potřebovat odpočinout.

Po odpočinku se zase můžete vydat vstříc aktivnímu odpočinku a dopřát si třeba nějaký zážitek ve vzduchu. Třeba let balonem vám umožní vidět krajinu z ptačí perspektivy a zažít zase něco trochu jiného.

Kategorie: Pivní lázně
Pivní lázně
Pivní lázně, originální a výjimečná lázeňská procedura s léčivými a regenerujícími účinky na celý organismus. Pivní lázně celkově přispívají ke zlepšení obranyschopnosti lidského těla. Pivní lázně jsou originální rekondiční lázeňskou terapií, která využívá léčebných účinků teplé minerální vody, surovin pro výrobu piva a piva samotného.
Součástí pivních lázní jsou koupele, finská sauna, léčivé zábaly, klasické i speciální masáže, doplněny nezbytnou pitnou kůrou zlatavého moku.