Pivní lázně Bahenec

Dnešní hektická doba dává našemu tělu pořádně zabrat. Denně se na nás valí spousta starostí, pracovních úkolů a dalších povinností. Zahánět stres sladkostmi se brzy odrazí na naší linii, proto vyzkoušejme něco jiného. Skvělým řešením je například návštěva uvolňující a osvěžující pivní lázně. Originální dárek v podobě kvalitní pivní koupele můžete věnovat sami sobě, svému partnerovi nebo jinému blízkému člověku. A kam je možné se za tímto úžasným zážitkem vypravit? Velmi se na vaši návštěvu těší třeba pivní lázně Bahenec.


Proč právě pivní koupele Bahenec

Říká se: „Kdo nezažil, neuvěří.“ Platí to rovněž v případě, chcete-li na vlastní kůži poznat, jak na lidský organismus působí netradiční pivní lázeň. Každý, kdo si koupel v blahodárném a pěnivém moku naordinuje, rozhodně nebude litovat. Populární pivní lázně Bahenec dokonale osvěží nejen tělo každého z lázeňských hostů, ale přinesou mu také potřebné psychické uvolnění. Zatímco vaše starosti zůstanou venku, vy si o samotě užijete originální pivní koupel a poté skvělou relaxaci na pohodlném slámovém lůžku. Součástí relaxačního pobytu je také bazén nebo finská sauna. Milovníci zlatavého moku jistě ocení, že během lázně je možná i konzumace piva. Komfortní lázně Bahenec vám dopřejí zážitek, který bude patřit k těm nezapomenutelným.

Pivní lázně Jablůnkov

Super zážitek slibuje také relaxace v pivních lázních Jablůnkov, které všem hostům nabízejí velmi kvalitní lázeňskou terapii. Cílem procedury je ozdravit lidské tělo, a zároveň mu umožnit, aby načerpalo nové duševní síly. Odpočívat v pivních lázních je možné celoročně – tento bezesporu příjemný zážitek potěší nejen ženy, ale je velice vhodný také pro muže. Pivní koupel má ozdravný účinek na pleť i vlasy, uvolňuje klouby a současně posiluje imunitu lidského organismu.

Pivní lázně od firmy Esennce

Pokud se rozhodnete načerpat energii v originálních pivních lázních, profesionální tým agentury Esennce vše potřebné zařídí za vás. Na přehledných webových stránkách této firmy naleznete veškeré potřebné informace. Jednoduchou cestou si můžete objednat zážitkový poukaz (pro sebe či své blízké), díky němuž lze do příjemných pivních lázní zavítat. Kvalitní zážitky od firmy Esennce jsou ideální volbou pro všechny, kteří touží po naplnění svých snů a tajných přání!

Kategorie: Pivní lázně
Pivní lázně
Pivní lázně, originální a výjimečná lázeňská procedura s léčivými a regenerujícími účinky na celý organismus. Pivní lázně celkově přispívají ke zlepšení obranyschopnosti lidského těla. Pivní lázně jsou originální rekondiční lázeňskou terapií, která využívá léčebných účinků teplé minerální vody, surovin pro výrobu piva a piva samotného.
Součástí pivních lázní jsou koupele, finská sauna, léčivé zábaly, klasické i speciální masáže, doplněny nezbytnou pitnou kůrou zlatavého moku.