Pivní lázně jako dárek k vánocům

Koupel v pivu je zdánlivě bláznivým snem nejednoho milovníka tohoto zlatavého moku. Možná vás ale překvapí, že se jedná o poměrně oblíbenou a zejména zdraví velmi prospěšnou proceduru, která slouží k regeneraci lidského organismu. Pivo totiž není pouze vynikající a osvěžující nápoj, ale může se pochlubit také blahodárnými účinky na naše fyzické a psychické zdraví. Pravé pivní lázně nám tak mohou během hektického pracovního týdne dopomoci znovu načerpat všechny ztracené síly. Dopřejte tento unikátní zážitek vašim blízkým, nadělte jim pod stromeček něco pro jejich zdravý, radost a pohodu. Vánoční dárky jako zážitky jsou nevyčerpatelnou studnicí potěšení.

V nabídce naší zážitkové agentury Esennce naleznete hned několik zážitků, které vám umožní prožít tento jedinečný zážitek na vlastní kůži. Jedním z těchto zážitků je zážitek Pivní lázně Chodová Planá, kde vás kromě zmíněné koupele v pivu čeká také jedinečná masáž, relaxace po koupeli a na závěr, jako třešnička na dortu, si přijdou na své také vaše chuťové buňky při skvělé večeři v pivovarské restauraci.

Ještě něco víc vás čeká při zážitku Pivní lázně Rožnov, kde budete moci absolvovat jak jedinečnou koupel v horkém pivu, masáž a relaxaci, tak také neomezenou konzumaci piva a aromaterapii v jemné bylinné páře.

Pokud si chcete vychutnat návštěvu pravých pivních lázní spolu se svým nejbližším, tak je přesně pro vás určena návštěva pivních lázní pro dva.

Pivní lázně a další zážitky jako dárky k vánocům Vám přináší zážitková agentura Esennce.cz.

Pivní lázně
Pivní lázně, originální a výjimečná lázeňská procedura s léčivými a regenerujícími účinky na celý organismus. Pivní lázně celkově přispívají ke zlepšení obranyschopnosti lidského těla. Pivní lázně jsou originální rekondiční lázeňskou terapií, která využívá léčebných účinků teplé minerální vody, surovin pro výrobu piva a piva samotného.
Součástí pivních lázní jsou koupele, finská sauna, léčivé zábaly, klasické i speciální masáže, doplněny nezbytnou pitnou kůrou zlatavého moku.