Pivní lázně jako dárek pro kamaráda

Chcete udělat radost svému kamarádovi? Už vám došly nápady a přijde vám, že už má vše, co kdy chtěl? Darujte mu zážitek pivní lázně. Jednou je vyzkouší a už nebude chtít nic jiného. Blahodárná koupel o teplotě kolem čtyřiceti stupňů dá vašemu kamarádovi zapomenout na každodenní shon. Pokud se vám pivní lázně až tak nelíbí, na stránkách Esennce.cz, agentury na zážitky, určitě vyberete zážitek jako dárek podle svých představ. A pokud si nebudete vědět rady, vždy můžete pořídit poukaz v podobě dárkového certifikátu a obdarovaný už si pak sám vybere zážitek podle svého gusta.

Darujte pivní lázně

Pivní lázně jsou skvělým místem pro odpočinek a relaxaci. Zvolte netradiční a originální variantu klasických lázní. Koupele v kvasnicovém pivu nejsou nic nového. O jejich blahodárných účincích se ví už od středověku. Pivo výrazně regeneruje lidský organismus a zlepšuje jeho obranyschopnost. A navíc budete vy, nebo obdarovaný moc při koupeli pivo i popíjet. První pravé pivní lázně byly v Čechách otevřeny v roce 2006 a od té doby se u nás pivnímu lázeňství velmi daří.

 

Kategorie: Pivní lázně
Pivní lázně
Pivní lázně, originální a výjimečná lázeňská procedura s léčivými a regenerujícími účinky na celý organismus. Pivní lázně celkově přispívají ke zlepšení obranyschopnosti lidského těla. Pivní lázně jsou originální rekondiční lázeňskou terapií, která využívá léčebných účinků teplé minerální vody, surovin pro výrobu piva a piva samotného.
Součástí pivních lázní jsou koupele, finská sauna, léčivé zábaly, klasické i speciální masáže, doplněny nezbytnou pitnou kůrou zlatavého moku.