Pivní lázně jako dárek pro pár

Darujte relaxaci, odpočinek a uvolnění. Jestli budou mít vaši rodiče výročí svatby, můžete jim darovat třeba víkendový pobyt v pivních lázních.Zážitky jako dárky jsou originálním prostředkem jak někoho překvapit a potěšit zároveň. Voucher na zážitek navíc přijde v dárkovém balení a na vás tak opravdu bude jen dárek předat.

Pivní lázně – místo příjemného odpočinku

Pivní lázně jsou prospěšné pro psychickou pohodu člověka. Při koupeli v teplé lázni se člověk uvolní a zapomene na každodenní starosti a shon. Zážitek bude ještě příjemnější, bude-li ho obdarovaný s někým dalším sdílet. Odlišné pivní lázně používají pro koupele různé kádě, někde jsou kádě oddělené a někde zase poskytují i kádě pro dva, určené pro společnou koupel. Obvyklou součástí pivních lázní také bývá konzumace piva při koupeli, v některých pivních lázních je omezená množstvím a někde ji najdete jen omezenou dobou koupele. Tak jako tak, pivo si točí lidé sami z přistavěné pípy ke kádi. Blahodárný účinek piva se tak dostane k tělu z vnějšku i zevnitř.

Jak už bylo řečeno výše, pivní lázně, které patří mezi zážitkové dárky, jsou prospěšné pro lidskou psychiku, zvláště doporučovány jsou lidem trpícím úzkostmi nebo těm, kteří jsou v zaměstnání vystavován nadměrnému stresu. Uvolnění v lázni zmírní pocity napětí a zklidní myšlenky. Prokázané jsou také pozitivní účinky pivních lázní na lidskou pokožku. Koupele v pivní lázni napomáhají s léčením akné nebo nepříjemné lupenky.

A co že se přesně skrývá za oněmi úžasnými účinky pivní koupele? V pivní lázni najdete samozřejmě rozpuštěné pivovarské kvasnice, v některých lázních je to přímo černé pivo, dále směs léčivých a vonných bylin a samozřejmě vodu. Správná pivní lázeň má teplotu kolem 37 °C. Jen díky tomu dojde k dostatečnému prohřátí vašich svalů a kloubů.

Kategorie: Pivní lázně
Pivní lázně
Pivní lázně, originální a výjimečná lázeňská procedura s léčivými a regenerujícími účinky na celý organismus. Pivní lázně celkově přispívají ke zlepšení obranyschopnosti lidského těla. Pivní lázně jsou originální rekondiční lázeňskou terapií, která využívá léčebných účinků teplé minerální vody, surovin pro výrobu piva a piva samotného.
Součástí pivních lázní jsou koupele, finská sauna, léčivé zábaly, klasické i speciální masáže, doplněny nezbytnou pitnou kůrou zlatavého moku.