Pivní lázně jsou nejlepším dárkem k Valentýnu!

Dumáte nad tím, co pořídit svému milému nebo své milé k svátku zamilovaných? 14. únor už skoro klepe na dveře, a jestli stále ještě nemáte vybráno, nechte si poradit! Taková koupel v pivní lázni se bude líbit každé ženě a pány může potěšit třeba to, že součástí koupele bývá neomezená konzumace piva.

Jestli dárek vybíráte pro svoji přítelkyni a vážně si nevíte rady, zvolit nějaký z wellnes zážitkových dárků bude to nejlepší řešení. Co třeba zakoupit romantický pobyt v pivních lázních? Ženy mají rády lázně a lázeňské procedury, vás třeba zase zaujme prostředí pivovaru, ve kterém většina pobytů probíhá. A proč rovnou nevyužít možnosti a nedarovat víkend v pivních lázních v Plzni? Kde jinde si užít chmelového moku do sytosti, než ve městě piva?

Pivní lázně Plzeň jako dárek k Valentýnu

Zážitek Víkend v pivních lázních Plzeň zahrnuje dvoudenní pobyt, noc strávíte v luxusním čtyřhvězdičkovém hotelu, kde o vás bude skvěle postaráno. Dále je v ceně zážitku samozřejmě zahrnuta pivní lázeň. V té je obsaženo černé pivo, kvasnice, rozemletý slad a chmel, směs léčivých a vonných bylin a minerální voda, která je z vlastní studny pivovaru. Pivní lázeň je příjemně teplá a prohřívá tak celé tělo. Dále je také prospěšná při léčbě kožních onemocnění, jako je akné nebo lupenka. Při koupeli v pivní lázni si navíc budete moci načepovat tolik piva, kolik jen stihnete vypít. Vedle kádě totiž bude stát přistavený soudek s pípou k dispozici jen vám dvěma. Po koupeli následuje ještě dvacetiminutová relaxace na lůžku.

Jestli máte o ideálním Valentýnu jiné představy, můžete se i tak inspirovat zážitkovými dárky na stránkách Esennce.cz, agentury na zážitky. Určitě pro jednou neuškodí, když vyberete místo věci zážitkový dárek, na který vaše láska do konce života nezapomene.

Kategorie: Pivní lázně
Pivní lázně
Pivní lázně, originální a výjimečná lázeňská procedura s léčivými a regenerujícími účinky na celý organismus. Pivní lázně celkově přispívají ke zlepšení obranyschopnosti lidského těla. Pivní lázně jsou originální rekondiční lázeňskou terapií, která využívá léčebných účinků teplé minerální vody, surovin pro výrobu piva a piva samotného.
Součástí pivních lázní jsou koupele, finská sauna, léčivé zábaly, klasické i speciální masáže, doplněny nezbytnou pitnou kůrou zlatavého moku.