Pivní lázně Ostrava pro dva

V zámeckém minipivovaru na vás čeká odpočinek v kádích plných piva. Pivní lázně jsou oblíbenou procedurou, která je nejen uklidňující, ale i ozdravná. Pokud jste koupel v pivu ještě nikdy nezažili, zakupte voucher na tento netradiční zážitek a nechte sebe i svoji drahou polovičku hýčkat!

Zážitek pivní lázně Ostrava pro dva ale neobsahuje pouze pivní koupel. Po lázni následuje ještě masáž šíje. Můžete si vybrat z několika druhů masáže: lávovými kameny, aromatická masáž, medová masáž a nebo relaxační. Po masáži následuje dvacet minut relaxace na lůžku. Relaxace po koupeli a masáži je důležitá, je třeba si po obou procedurách trochu „vydechnout“ a užít si příjemného prostředí rodinného pivovaru.

Masáž lávovými kameny a nebo medová masáž?

Právě třeba masáž lávovými kameny pro vás bude příjemná, pokud máte rádi teplo. Masér vám bude teplé lávové kameny pokládat na různá místa na těle. Teplo v kombinaci s masáží uvolní zablokovaná místa na zádech a pak se budete cítit mnohem lépe. Masáž lávovými kameny podpoří váš krevní oběh a postupně se vám krásně prohřeje celé tělo.

Medová masáž je jednou z neoblíbenějších wellness procedur. Masér při ní roztírá na vaše záda rozehřátý med a díky výživným látkám, které med obsahuje, dochází k vyplavování toxinů. Medová masáž je velmi příjemnou procedurou při které se uvolníte a odpočinete si.

Výhody pivní lázně

Samotná pivní koupel není doslova koupel v pivu. Jedná se o směs pivovarských kvasnic a léčivých bylin rozpuštěných v teplé vodě. Lázeň má teplotu kolem třiceti sedmi stupňů a v jejím průběhu můžete konzumovat pivo z přistavené pípy. Pivní koupel má příznivý vliv na lidskou pokožku a doporučuje se jako podpůrná kůra při léčení kožních onemocnění, jako je například akné a nebo lupenka.

Neodbývejte se a čas od času si udělejte radost relaxačním zážitkem. V dnešní době si z bohatého výběru nejrůznějších procedur vybere opravdu každý.

Pivní lázně
Pivní lázně, originální a výjimečná lázeňská procedura s léčivými a regenerujícími účinky na celý organismus. Pivní lázně celkově přispívají ke zlepšení obranyschopnosti lidského těla. Pivní lázně jsou originální rekondiční lázeňskou terapií, která využívá léčebných účinků teplé minerální vody, surovin pro výrobu piva a piva samotného.
Součástí pivních lázní jsou koupele, finská sauna, léčivé zábaly, klasické i speciální masáže, doplněny nezbytnou pitnou kůrou zlatavého moku.