Pivní lázně Ostrava pro dva

Užijte si nezapomenutelný zážitek v ostravských pivních lázních. Díky příjemnému odpočinku můžete poznat toto krásné město v Moravskoslezském kraji.

Zážitek pivní lázně Ostrava pro dva probíhá v zámeckém minipivovaru v nově zrekonstruované sklepě. Zde si se svojí drahou polovičkou užijete koupel v pivu v kádi pro dva. Zážitek pivní lázně Ostrava pro dva zahrnuje, koupel v kádi pro dva, masáž zad nebo šíje podle výběru: lávovými kameny, aromatickou masáž nebo masáž relaxační. Také můžete v lázních ochutnat zámecký ležák.

Koupele v pivu jsou prospěšné pro tělo i duši. Hlavní složkou koupele je teplá voda, ve které jsou rozpuštěné pivovarské kvasnice a směs léčivých bylin. Odpočiňte si se svojí drahou polovičkou v pivních lázních v Ostravě.

A co dalšího můžete v Ostravě podniknout?

Cyklisté najdou v okolí Ostravy přes dvacet značených cyklistických stezek. Milovníci adrenalinových zážitků si mohou zajezdit na čtyřkolkách a nebo vyzkoušet aquazorbing.

V Ostravě a jejím okolí najdou golfisté pět hřišť. Třeba Zámecky golf club Kravaře nabízí devítijamkové hřiště nebo navštivte Šilheřovice Golf Course, golfový areál, jehož dominantou je Rotschildův zámek, kde je hřiště umístěno v krásném prostředí zámeckého parku.

Co se týká kultury, z muzeí můžete navštívit Pivovarské muzeum pivovaru Ostravar – zde můžete ochutnat místní pivo se stejným názvem. Historie pivovaru se datuje od roku 1842. V pivovaru si můžete projít trasu, která vám seznámí s historií i zajímavostmi při výrobě piva.

Pokud budete v Ostravě s dětmi, vezměte je do zoo! Uvidíte zde přes tři sta druhů zvířat. Přes léto probíhají sokolnické programy a na podzim krmení zvěře, v zimě se můžete v areálu zoo dokonce i projet na běžkách. Pro děti je v zoo zařízených několik  herních koutků. V roce 2007 byl zoo otevřen Botanický park a nová expozice Malá Amazonie.

Dopřejte sobě nebo svým blízkým zážitkový dárek pivní lázně Ostrava.

Pivní lázně
Pivní lázně, originální a výjimečná lázeňská procedura s léčivými a regenerujícími účinky na celý organismus. Pivní lázně celkově přispívají ke zlepšení obranyschopnosti lidského těla. Pivní lázně jsou originální rekondiční lázeňskou terapií, která využívá léčebných účinků teplé minerální vody, surovin pro výrobu piva a piva samotného.
Součástí pivních lázní jsou koupele, finská sauna, léčivé zábaly, klasické i speciální masáže, doplněny nezbytnou pitnou kůrou zlatavého moku.