Pivní lázně pro muže

Již dlouhou dobu, a dle průzkumů ve spotřebě piva, ještě dlouho bude panovat domněnka, která je tedy pravdivou, že každý Čech je milovníkem piva, takzvaný pivař. Přitom hlavní podíl na tomto prvenství mají hlavně muži, kteří si rádi zajdou posedět do útulné hospůdky, kde se sebe mohou setřást všechen shon a poklábosit s přáteli u dobrého piva. Asi právě díky tomuto návyku si stále držíme přední místo v žebříčkách spotřeby piva.

Napadlo vás ale s pivem udělat i víc, než jej pít a používat jej do gulášů? Zkusili jste se v něm vykoupat? Každý muž, snad bez výjimek, na tento skvělý nápad rád přistoupí. Přece jenom, proč prospěšné účinky piva aplikovat pouze zevnitř, že.

Pivní lázně jsou tím pravým potěšením pro vaše muže, přítele ale i kamarády, kteří holdují pivu a kteří by si někdy chtěli vyzkoušet se v pivu i vykoupat a okusit tak jeho blahodárné účinky i na vlastní kůži.

Je dost možné, že většině mužů jde spíše o to, „vykoupat se v pivě“ a k tomu popíjet i nějaké dobré pivo. Proto je, na rozdíl od žen, léčebné účinky je zase tak nezajímají. Ale i právě jim mohou velmi pomoci.

Koupel svojí teplotou, která se pohybuje kolem třicetipěti až osmi stupni celsia. Už jen tato teplota vody, ve které se znavené a upracované tělo koupe napomáhá jeho obnově a regeneraci. Teplá voda má totiž úžasnou vlastnost a to takovou, že prohřeje klouby a svaly a tím je uvolní a pomůže tak jejich přirozené obnově. Už jen toto přináší tolik kýžený odpočinek, která je dnes nedílnou součástí života.

Horká voda také napomůže rozpouštění různých bylinných extraktů, emulzí a výtažků, které se aktivně podílejí na regeneraci pokožky, která je nadále zvláčňována a hýčkána různorodou škálou pečlivě vybíraných speciálních olejů, které opět napomáhají uvolnění svalů a také tomu, aby získaly novou a potřebnou energii.

 

Pivní lázně
Pivní lázně, originální a výjimečná lázeňská procedura s léčivými a regenerujícími účinky na celý organismus. Pivní lázně celkově přispívají ke zlepšení obranyschopnosti lidského těla. Pivní lázně jsou originální rekondiční lázeňskou terapií, která využívá léčebných účinků teplé minerální vody, surovin pro výrobu piva a piva samotného.
Součástí pivních lázní jsou koupele, finská sauna, léčivé zábaly, klasické i speciální masáže, doplněny nezbytnou pitnou kůrou zlatavého moku.