Pivní lázně Štramberk

Pivním lázním se daří i ve Štramberku, městu ležícím ve Moravskoslezském kraji. V dubovo-modřínových kádích najdete odpočinek a uvolnění, které by si měl dnes dopřávat každý z nás.

Zážitek pivní lázně Štramberk si můžete dopřát sami a nebo ho darovat ho jako dárek. Pivní lázně jsou vhodným dárkem pro muže i ženy, takže se nebojte, že byste se nestrefili někomu do vkusu. Pivní koupel, ač tomu název napovídá, je vlastně koupel v teplé vodě s rozpuštěnou směsí pivovarských kvasnic a léčivých bylin. Koupele v pivu jsou prospěšné pro tělo i mysl, pravidelnými koupelemi dochází k zlepšení kožních onemocnění.

Jak netradiční wellness zážitek probíhá?

Odpočinkový a relaxační zážitek pivní lázně Štramberk probíhá následovně. Nejprve přichází na řadu koupel v pivní lázni, která trvá kolem dvaceti minut a můžete při ní neomezeně konzumovat pivo z pípy, která je postavena hned vedle kádě. Poté ještě zůstanete a budete po koupeli alespoň čtyřicet minut relaxovat. Pro následnou relaxaci se přesunete do vedlejší relaxační místnosti, kde budete mít nádherný výhled na Beskydy.

Kam se jít ve Štramberku podívat?

Pokud si budete užívat ve Štramberku zážitkový dárek, určitě využijte volný čas k tomu, abyste město poznali blíže.

Navštivte třeba místní Muzeum Zdeňka Buriana. Muzeum bylo vybudováno v roce 2011 a jak už jeho název napovídá, je věnováno malíři a ilustrátorovi Zdeňku Burianovi. Prohlédnout si zde můžete expozici, která je věnovaná životu a dílu umělce, kterého prý nejvíce inspirovala místní jeskyně Šipka.

Štramberkem vede také Lašská naučná stezka, která je dlouhá šest kilometrů. Zvládnou ji tak jak děti, tak starší občané. Příjemná procházka přírodou má celkem třináct tematických zastavení, mezi něž patří například výše zmíněná jeskyně Šipka, Jurův Kámen, Zámecký Vrch a také místní botanická zahrada a arboretum.

Pivní lázně
Pivní lázně, originální a výjimečná lázeňská procedura s léčivými a regenerujícími účinky na celý organismus. Pivní lázně celkově přispívají ke zlepšení obranyschopnosti lidského těla. Pivní lázně jsou originální rekondiční lázeňskou terapií, která využívá léčebných účinků teplé minerální vody, surovin pro výrobu piva a piva samotného.
Součástí pivních lázní jsou koupele, finská sauna, léčivé zábaly, klasické i speciální masáže, doplněny nezbytnou pitnou kůrou zlatavého moku.