Pivní lázně Štramberk pro dva

Vyrazte za odpočinkem na severovýchod České republiky. Pivní lázně Štramberk budou tím pravým místem, kde si odpočinete a načerpáte nové síly. S sebou si vezměte někoho blízkého, s kým rádi trávíte volné chvíle. Po pivní koupeli pak můžete vyrazit na procházku městem a navštívit jedno z městských muzeí, místní botanickou zahradu a arboretum a nebo si zahrát minigolf. Inspirujte se i dalšími relaxačními a odpočinkovými zážitky!

Pivní koupel pro dva

Zážitek pivní lázně Štramberk pro dvě osoby zahrnují koupel v dřevěné kádi pro dva. Během koupele je možná volná konzumace piva z přistavené pípy. Pivo si tak budete moci sami natočit dle své libosti. Poté následuje ještě čtyřicetiminutová relaxace na lůžku.

Pivní lázně jsou obecně pro lidské tělo prospěšné, doporučují se například při léčbě různých kožních onemocnění nebo pro lidi trpící úzkostmi. Koupel v pivní lázni by ale přece jen měli vynechat lidé s onemocněním srdce, těhotné ženy a osoby po operačním zákroku.

Arboretum a botanická zahrada

Arboretum Štramberk leží v prostředí starého vápencového lomu, který se jmenuje Dolní Kamenárka. Oboje zde začalo vznikat v roce 1996.  Najdete zde různé druhy hrožených a chráněných rostlin, celkem je v botanické zahradě přes dvanáct set druhů rostlin. Ze zvířat můžete zahlédnout ropuchu nebo čolka, dlaska či plcha. Arboretum a botanická zahrada jsou třináctým zastavením Lašské naučné stezky.

Pro sportovce nabízí Štramberk vápencové stěny, horolezci zde využívají místa Váňův kámen, Kozí stěnka, Starý lom a Dallas. Pokud vás horolezectví neláká, můžete si zahrát třeba minigolf či navštívit místní tenisové kurty.

Ve městě dále můžete navštívit Muzeum hraček, kde jsou k vidění hračky z let 1860 – 1989. Expozice zde jsou rozděleny podle stáří hraček a jejich typů. Za pozornost určitě stojí i Muzeum Zdeňka Buriana, českého malíře a ilustrátora soustředícího se na pravěk. Expozice v tomto muzeu jsou každý rok obměňovány.

Na internetových stránkách Esennce.cz, internetové agentury na zážitky, najdete spoustu další zážitků a zážitkových dárků.

Kategorie: Pivní lázně
Pivní lázně
Pivní lázně, originální a výjimečná lázeňská procedura s léčivými a regenerujícími účinky na celý organismus. Pivní lázně celkově přispívají ke zlepšení obranyschopnosti lidského těla. Pivní lázně jsou originální rekondiční lázeňskou terapií, která využívá léčebných účinků teplé minerální vody, surovin pro výrobu piva a piva samotného.
Součástí pivních lázní jsou koupele, finská sauna, léčivé zábaly, klasické i speciální masáže, doplněny nezbytnou pitnou kůrou zlatavého moku.