Pivní lázně Tábor

V prostorech bývalého pivovaru na vás čekají příjemné pivní lázně, které jsou jako stvořené k odpočinku. Udělejte radost sobě a nebo svým blízkým zážitkovým dárkem v centru jihočeského města s husitskou historií.

Krásné historické město s bohatou historií nabízí nejen možnost odpočinku v pivních lázních, ale i Zoo Větrovy, Muzeum čokolády a marcipánu. Kolem náměstí najdete útulné kavárny a restaurace. V turistickém informačních centru si můžete zjistit, co stojí ve městě za pozornost. Sportovci se mohou podívat do bazénu, fitness center a nebo se spokojit s procházkou v historickém centru města.

Na návštěvu pivních lázní v Táboře nezapomenete!

Zážitek pivní lázně Tábor ale nezahrnuje jen koupele v pivních lázních. Návštěvě pivních lázní předchází koupání v bazénu a odpočinek v bylinkové finské sauně. Poté následuje koupel v pivních lázních, při které můžete vypít tolik piva, kolik jen budete chtít. Po lázni můžete ještě chvíli odpočinout na lůžku z ovesné slámy. V ceně zážitku je i konzumace v restauraci La Cave, která je v objektu.

Pivní lázně jsou prospěšné pro lidský organismus i pro psychickou pohodu. Hlavní složkou koupele v pivu je voda o teplotě 38°, pivovarské kvasnice a směs léčivých bylin. Při koupeli dochází k uvolnění svalstva, koupele jsou doporučovány také pro lidi trpící nadměrným stresem a úzkostmi. Pokud chcete vyzkoušet jiný zážitek než pivní lázně, vybírejte z nabídky relaxačních zážitků.

Kategorie: Pivní lázně
Pivní lázně
Pivní lázně, originální a výjimečná lázeňská procedura s léčivými a regenerujícími účinky na celý organismus. Pivní lázně celkově přispívají ke zlepšení obranyschopnosti lidského těla. Pivní lázně jsou originální rekondiční lázeňskou terapií, která využívá léčebných účinků teplé minerální vody, surovin pro výrobu piva a piva samotného.
Součástí pivních lázní jsou koupele, finská sauna, léčivé zábaly, klasické i speciální masáže, doplněny nezbytnou pitnou kůrou zlatavého moku.