Pivní lázně v Praze pro dva

Cítíte potřebu odpočinku? Jste unavení, malátní a do ničeho se vám nechce? Asi jste zapomněli na pořádnou dávku relaxace. A pokud pozorujete ty samé příznaky na partnerovi, zkuste najít nějakou formu odpočinku, která by bavila vás oba. Nejen že si oba oddechnete od pracovních starostí, ale taky podpoříte svůj vztah společně strávenými chvílemi. Oblíbená forma relaxace, která se líbí mužům i ženám, jsou pivní lázně.

Navštivte pivní lázně v Praze!

Navštivte pivní lázně v Praze!

A nemusíte hned jezdit na víkendové pobyty do pivovaru. Absolvovat můžete jen samostatnou proceduru. Hned v našem hlavním městě najdete místo, kde můžete tento zážitek prožít.

Pivní lázně Praha pro dva

Pokud se rozhodnete zakoupit zážitek pivní lázně v Praze pro dva, čtěte dále a dozvíte se, co vás všechno čeká.

Cena zážitku se pohybuje lehce přes dva tisíce, za které budete mít možnost strávit se svojí drahou polovičkou dvacet minut v dvojkádi naplněné pivní směsí. Během lázně můžete oba konzumovat pivo z přistavené pípy, konzumace je neomezená a dodá této wellness proceduře ten správný šmrnc. Nejen, že bude pivní lázeň příznivě působit na vaše tělo zvenku, ale pivo plné vitamínů B bude obohacovat váš organizmu zevnitř. Po koupeli v lázni následuje ještě půlhodinová relaxace na slámovém lůžku.

Pivní lázně jsou oblíbeným relaxačním zážitkem u mužů i žen. Muži vítají volnou konzumaci piva během koupele a ženy zase rády vyzkouší něco nového. Koupele v pivní lázni jsou navíc prokazatelně prospěšné pro lidskou pokožku, jsou doporučovány při léčbě kožních onemocnění. Proto máte-li problém s lupenkou nebo silným akné, zkuste vaši běžnou léčbu obohatit ještě o pivní koupele. Rozhodně tím ničemu neuškodíte.

Zkuste pivní lázně v Praze a nebudete litovat. Proceduru můžete samozřejmě absolvovat i sólo, ale ve společnosti někoho blízkého si jistě zážitek užijete víc. Koupel v pivní lázni je také oblíbeným dárkem k narozeninám nebo jinému životnímu jubileu.

Kategorie: Pivní lázně
Pivní lázně
Pivní lázně, originální a výjimečná lázeňská procedura s léčivými a regenerujícími účinky na celý organismus. Pivní lázně celkově přispívají ke zlepšení obranyschopnosti lidského těla. Pivní lázně jsou originální rekondiční lázeňskou terapií, která využívá léčebných účinků teplé minerální vody, surovin pro výrobu piva a piva samotného.
Součástí pivních lázní jsou koupele, finská sauna, léčivé zábaly, klasické i speciální masáže, doplněny nezbytnou pitnou kůrou zlatavého moku.