Tipy na české pivní lázně

Pitím piva se nic nevyřeší, říkají někteří. Pokud bychom se ale bavili o problémech zdravotního charakteru, zlatý mok má v mnoha případech téměř kouzelnou moc. Odborníci se shodují na tom, že chmel, slad a kvasinky, které k výrobě piva neodmyslitelně patří, mají blahodárný vliv na řadu funkcí našeho organismu. Tato fakta můžete ověřit sami na sobě v některých z pivních lázní, které v posledních letech v České republice vyrůstají, jako houby po dešti. A jestli nevíte, které navštívit, přinášíme vám tipy na české pivní lázně.

Součástí terapie mohou být nejrůznější druhy masáže, ať už se jedná o masáž baňkami, lávovými kameny, nebo s použitím vzácných přírodních olejů. Tyto neobvyklé zážitky mají v nabídce například rožnovské pivní lázně. Některé pivovary nabízí i pitné kúry za pomoci vzácných minerálních vod, které vyvěrají v jejich okolí. Posezení u dobrého jídla a čerstvě natočeného půllitru vás ale po absolvování lázně, čeká ve většině případů.

Pivní lázně Ostrava

Do tajuplné atmosféry zrekonstruovaného středověkého sklepa si můžete přijít vychutnat jeden z těch méně tradičních způsobů relaxace. Místní pivní lázeň je vyhlášená pro své detoxikační účinky a posílení obranyschopnosti organismu. Součástí je i masáž zad, která vás příjemně uvolní a k tomu popíjení místního ležáku. Samozřejmostí je naprosté soukromí bez jakýchkoli vyrušení. Jen vy a pivo. Celou událost zakončíte stylově v bavlněném zábalu na lůžku s kyslíkovou terapií, která ještě více podpoří vaši tělesnou i duševní aktivitu.

Pivní lázně Tábor

Do prostor bývalého pivovaru v Táboře vás může zavést touha po relaxaci skloubená s neobvyklým zážitkem. Nachází se zde krásný čtyřhvězdičkový hotel a v něm netradiční pivní lázeň. Tato koupel, využívající léčebného vlivu surovin používaných při výrobě piva, detoxikuje vaše tělo a navrátí mu ztracenou energii. Součástí je i pobyt v bazéně a bylinkové finské lázni násobící účinky přijatých živin a ještě více uvolňující mysl. Relaxovat mysl budete i formou volné konzumace piva a celý zážitek pak zakončíte ve vyhlášené restauraci La Cave na pivním menu. Skutečně lákavá vyhlídka.

Kategorie: Pivní lázně
Pivní lázně
Pivní lázně, originální a výjimečná lázeňská procedura s léčivými a regenerujícími účinky na celý organismus. Pivní lázně celkově přispívají ke zlepšení obranyschopnosti lidského těla. Pivní lázně jsou originální rekondiční lázeňskou terapií, která využívá léčebných účinků teplé minerální vody, surovin pro výrobu piva a piva samotného.
Součástí pivních lázní jsou koupele, finská sauna, léčivé zábaly, klasické i speciální masáže, doplněny nezbytnou pitnou kůrou zlatavého moku.