Užijte si koupel v pivu v Plzni!

Udělejte si radost a užijte si relaxační koupel v pivních lázních! Odpočiňte si od každodenních starostí a myslete zase chvilku na sebe. Po koupeli můžete poznat toto krásné město při procházce.

Koupel v pivní lázni

Voucher na zážitek pivní lázně Plzeň zahrnuje koupel v krásné dřevěné kádi, neomezenou konzumaci piva při proceduře. Pivo si budete moci sami natočit z přistavené pípy. Po koupeli ale odpočinek nekončí, následuje dvacetiminutová relaxace na lůžku. V ceně voucheru je i konzumace jídla v pivovarské restauraci. Tento zážitek můžete absolvovat celoročně. Ačkoliv jsou pivní lázně známé pro své léčebné účinky, určitě nejsou vhodné pro lidi po operaci, těhotné ženy nebo osoby s vysokým krevním tlakem. Pokud přece jen po pivních lázních toužíte, poraďte se o vhodnosti procedury se svým lékařem.

Pivní lázně Plzeň

Pivní lázně Plzeň

Pivní lázně přirozeně pozitivně působí na lidský organismus i pokožku. Jestli trpíte kožní nemocí jako je akné nebo lupenka, pak jsou pivní lázně pro vás to pravé. Stejně tak jsou koupele v pivu doporučovány osobám, které jsou v práci vystavené nadměrné míře stresu nebo osobám s úzkostnou poruchou. Chmel obsažený v pivní lázni se v homeopatii používá jako zklidňující látka, různé chmelové nápoje pak pomáhají s léčbou trávicího traktu.

Relaxaci a odpočinek si v dnešní době už zaslouží každý, udělejte si proto hezký den jen sami pro sebe a navštivte nově zrekonstruované pivní lázně v Plzni. Další zážitkové dárky týkající se relaxací a masáží najdete na internetových stránkách Esennce.cz, agentury na zážitky. Prohlédněte si bohatou nabídku i jiných zážitkových dárků, třeba zde vyberete nějaký pro své blízké. Zážitkové dárky se hodí pro každou příležitost. Pokud někdo z vašich blízkých bude slavit třeba narozeniny, překvapte ho zážitkovým voucherem!

Kategorie: Pivní lázně
Pivní lázně
Pivní lázně, originální a výjimečná lázeňská procedura s léčivými a regenerujícími účinky na celý organismus. Pivní lázně celkově přispívají ke zlepšení obranyschopnosti lidského těla. Pivní lázně jsou originální rekondiční lázeňskou terapií, která využívá léčebných účinků teplé minerální vody, surovin pro výrobu piva a piva samotného.
Součástí pivních lázní jsou koupele, finská sauna, léčivé zábaly, klasické i speciální masáže, doplněny nezbytnou pitnou kůrou zlatavého moku.