Užijte si odpočinek v pivních lázních!

Láká vás představa odpočinku v lázních, ale zároveň byste chtěli vyzkoušet něco nového? Pokud navíc máte rádi pivo, máme pro vás jedinečnou nabídku!Zkuste si odpočinout v pivních lázních. Pivní lázně jsou navíc příjemným kompromisem pro páry. Koupel v pivu jistě neodmítnou ani ti nejzarytější odpůrci wellness aktivit z řad mužů.

Aktivně si odpočinete třeba při kurzu škola smyku.

Nezapomínejte odpočívat

Ať už jsem v páci vystaveni stresu nebo ne, odpočinek je pro každého stejně důležitý. Pokud nebudete pravidelně odpočívat, můžete se přepracovat nebo u vás může dojít k syndromu vyhoření. Odpočinek je stejně důležitý pro tělo jako potrava nebo spánek. Přestaňte se proto přetěžovat a najděte si nějaký koníček, nebo se nechte hýčkat na masáži.

Koupel v pivní lázni je prospěšná pro tělo i duši. Koupel v teplé pivní lázni uvolní ztuhlé svalstvo po celém těle. Příjemně vás prohřeje a uklidní vaši mysl. Hlavní složkou pivní koupele jsou samozřejmě pivovarské kvasnice rozpuštěné v teplé vodě. Dále jsou do koupele přidány rozemleté vonné a léčivé byliny, které celou koupel ještě trochu provoní.

Vybírat můžete i z dalších zážitků jako dárků!

Pivní lázně jsou léčivé

Pivní koupel je dokonce doporučována lékaři jako podpůrná procedura při léčbě kožních onemocnění jako akné nebo lupenka. Dále jsou koupele v pivu doporučovány lidem, kteří jsou senzitivnější na stres. Pokud se cítíte ve svém zaměstnání pod tlakem nebo se dokonce léčíte s úzkostnou poruchou, pak vám pivní lázně pomohou více se uvolnit a pořádně si zarelaxovat.

Koupel v pivních lázních můžete také darovat svým blízkým jako zážitkový dárek. I oni určitě s radostí uvítají možnost k netradičnímu odpočinku. Voucher na zážitek vám navíc přijde v dárkovém balení a tak ho můžete rovnou předat svým blízkým.

Kategorie: Pivní lázně
Pivní lázně
Pivní lázně, originální a výjimečná lázeňská procedura s léčivými a regenerujícími účinky na celý organismus. Pivní lázně celkově přispívají ke zlepšení obranyschopnosti lidského těla. Pivní lázně jsou originální rekondiční lázeňskou terapií, která využívá léčebných účinků teplé minerální vody, surovin pro výrobu piva a piva samotného.
Součástí pivních lázní jsou koupele, finská sauna, léčivé zábaly, klasické i speciální masáže, doplněny nezbytnou pitnou kůrou zlatavého moku.